top of pageEfe Tanay yurtiçi ve yurtdışında birçok kez eğitim ve konferans vermiştir. Ayrıca akademisyen, avukat ve gezgin kimliği ile katıldığı televizyon programlarında Rusça, İngilizce ve İtalyanca ropörtajlar vermiştir.


Rusya'nın en saygın üniversitesi kabul edilen Moskova Devlet Üniversitesinde sosyoloji üzerine doktorasını 2019 yılında tamamlamıştır.


Uzun yıllardır üzerinde çalıştığı eğitim sitesi üzerinden ilk olarak Hayatta Başarı Üzerine Pratik Eğitimler veren Efe Tanay'ın eğitimine göz atabilir ve kayıt olabilirsiniz.


Söyleşiler ve Konferanslar

Efe Tanay, Türkiye'de davet edildiği Ünivesitelerde gençlere yol gösterici konuşmalar yapmaya devam etmektedir. Davet aldığı konferans ve söyleşilerde daha çok uluslararası alanda başarı ve kişisel gelişim gibi alanlarda konuşma yapmaktadır.
Ayrıca, 'Türkiye'nin en iyi işi' projesinin kazananı olarak ve gezgin kimiliği üzerine de medyada tanınır hale gelmiştir. Bu alanlarda ve seyahat hakkında konuşma yapmak üzere yapılan tekliflere de icabet etmektedir.Aslen avukat olan Efe Tanay, şirketlere ve yöneticilere hitaben konuşmalar da gerçekleştirmektedir. Bu alanda bilhassa Rusya'da birçok konuşma gerçekleştirmiştir.


Comments


bottom of page